Sıkça Sorulan Sorular

MARKA DENEYİMLERİ

Involwe seni ücretsiz olarak marka deneyimleri ile buluşturan, fikirlerini paylaşıp, çevrendeki trendleri belirleyebileceğin ve markalara ilham olabileceğin bir platformdur.

Involwe’de fiziksel marka deneyimlerini kargo ile dijital deneyimleri ise e-mail ile sana ulaştırıyoruz. Ayrıca başvurduğun deneyimlerin son durumunu involwe.com/profilim sayfasından inceleyebilirsin. E-maillerini kontrol etmeyi ve involwe.com/profilim sayfasından başvurduğun deneyimleri takip etmeyi unutma!

Involwe’de marka deneyimlerini kişiye özel hazırlar ve listeleriz. Henüz profilindeki tüm sorulara cevap vermediysen involwe.com/profilim sayfasını ziyaret edebilir, daha fazla deneyim fırsatı için tüm soruları yanıtlayabilirsin.

Involwe’de markalar ile birlikte marka deneyimleri tasarlarız. İlgi alanların beğenilerin ve zevklerine göre sana en uygun deneyimleri başvurman için seninle buluştururuz. Involwe’ye üye olarak sana özel ürün kitlerini ücretsiz olarak deneyebilir, sana özel hazırlanmış indirim kodlarını ve online deneyimleri yaşayabilir, özel marka etkinliklerine katılabilir, fikirlerini ve üreteceğin içerikleri markalar ile paylaşabilirsin.

Involwe’de seni olabildiğince çok marka deneyimi ile buluşturmak için çalışıyoruz. Profil bilgilerin ve ilgi alanların ile örtüşen her deneyimde senibaşvuru yapman için bilgilendiriyoruz.

Involwe’ye üye olduktan sonra anasayfanda başvurabileceğin marka deneyimlerini göreceksin. Unutma, deneyimler kişilere özel listelenir. Profil bilgilerini tamamladıktan sonra sana sorduğumuz soruları cevapladıkça en uygun deneyimler başvurman için seni bekliyor olacak.

Involwe’de seni olabildiğince çok marka deneyimi ile buluşturmak için çalışıyoruz. Senin için hazırladığımız deneyimler hakkında seni e-mail ile bilgilendireceğiz. Ayrıca Involwe'yi sık sık kontrol ederek sana özel listelenen marka deneyimlerine ulaşabilirsin!

Marka deneyimi ile buluştuktan sonra gelen e-mail ile ya da involwe.com/profilim sayfasındaki ilgili başlıktan deneyimine özel oluşturduğumuz soruları yanıtlayabilir ve dijital görevleri tamalayabilirsin. Fikirlerini heyecanla bekliyoruz!

Fikirlerin bizim için çok önemli. Seni yeni deneyimlerle buluşturabilmemiz için için deneyiminin tamamlanmasının ardından 7 gün içerisinde sana soracağımız sorulara cevap vermelisin.

Özel etkinlik deneyimleri katılım gerektiren deneyimlerdir. İkiden fazla fiziksel deneyime katılamaman durumunda seni maalesef yeni deneyimler ile buluşturamayız.

ÜYELİK

Involwe’de üye olmak dahil yaşayacağın hiçbir marka deneyimi için ücret ödemezsin. Involwe her zaman ve tamamen ücretsizdir.

Involwe'ye üye olmak için 18 yaşından büyük olmalısın.

Involwe'ye üye olurken üyelik bilgilerini doldurup profilini tamamlama aşamasına geldiğinde bizden bir aktivasyon maili alacaksın. Kayıt olduğun e-mail adresine gelecek bu maili onaylamalısın. Bu aktivasyon ile gelecekteki yeni deneyimleri seninle buluşturabiliriz ve marka deneyimlerinin sana ulaşacağından emin oluruz.

Profilinde yer alan “Hesabımı Dondur” seçeneği ile üyeliğini dondurabilir, sana mail ile ulaşmamızı durdurabilirsin. Aramıza tekrar dönmek istediğinde ise e-mail adresin ve şifrenle üyeliğini kaldığın yerden başlatabilirsin.

Profilinde yer alan “Hesabımı Sil” seçeneği ile üyeliğini iptal edebilir ve hesabını silebilirsin. Unutma, bu durumda tekrar aramıza dönmek istediğinde üyeliğini en baştan oluşturman gerekir.